Gratis fragt og gaveindpakning / 30 dages fuld returret / Bedste kundeservice / Lynhurtig levering

Materiale / farve:

  •

Materiale / farve:

  •

Euro-size / Størrelse:

  •
Aster Watch Nude

Aster Watch Nude

Pilgrim

Listepris:
Du sparer:

  • Valgt varenummer: Kombinationen/varen findes desværre ikke. Du skal vælge en gyldig variant, for at tilføje til indkøbskurven.
  • Leveringstid: 1- 5 hverdage
  • Hjælp til størrelser? Se vores FAQ

Size: 40 in diameter

Dette Aster-ur er en raffineret og praktisk tilføjelse til vores samling af silikoneure med diskrete farvestrejf. Den flettede rem er tyndere end normalt, hvilket gør uret elegant og feminint, ligesom den lyserøde skive og rem klæder detaljerne i guld på skiven. Uret er fremstillet i silikone, forgyldt rustfrit stål og mineralglas. Alle vores ure er lavet med det bedste japanske quartz-værk og er vandtætte til 3 atm.