Gratis fragt og gaveindpakning / 30 dages fuld returret / Bedste kundeservice / Lynhurtig levering

Materiale / farve:

  •

Materiale / farve:

  •

Euro-size / Størrelse:

  •
Aster Watch black

Aster Watch black

Pilgrim

Listepris:
Du sparer:

  • Valgt varenummer: Kombinationen/varen findes desværre ikke. Du skal vælge en gyldig variant, for at tilføje til indkøbskurven.
  • Leveringstid: 1- 5 hverdage
  • Hjælp til størrelser? Se vores FAQ

Size: 40 in diameter

Dette Aster-ur er en raffineret og praktisk tilføjelse til vores samling af silikoneure. Den flettede rem er tyndere end normalt, hvilket gør uret elegant og feminint, ligesom belægningen i rosaguld klæder den sorte rem. Et delikat ur i klassiske farver og moderne materialer. Uret er fremstillet af silikone, rosaforgyldt rustfrit stål og mineralglas.