Gratis fragt og gaveindpakning / 30 dages fuld returret / Bedste kundeservice / Lynhurtig levering

Materiale / farve:

  •

Materiale / farve:

  •

Euro-size / Størrelse:

  •
Aster Watch Black

Aster Watch Black

Pilgrim

Listepris:
Du sparer:

  • Valgt varenummer: Kombinationen/varen findes desværre ikke. Du skal vælge en gyldig variant, for at tilføje til indkøbskurven.
  • Leveringstid: 1- 5 hverdage
  • Hjælp til størrelser? Se vores FAQ

Size: 40 in diameter

Dette Aster-ur er en raffineret og praktisk tilføjelse til vores samling af silikoneure. Den flettede rem er tyndere end normalt, hvilket gør uret elegant og feminint, og den lyse skive passer fint til de gyldne detaljer og den mørke silikone. En vinterlig klassiker i blød silikone. Uret er fremstillet i forgyldt rustfrit stål, mineralglas og remmen af silikone.